Трпезариска маса - Тип 1
  • Трпезариска маса - Тип 1

Трпезариска маса - Тип 1

43.050 MKD
Шифра на производ: Валериа
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Ногарки:

Trpezariska masa izrabotena so epoksid, dansko maslo..

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

emultimediashop © 2020. UKION SHOPS