Даска за сервирање
  • Даска за сервирање

Даска за сервирање

1.490 MKD
Шифра на производ: D2018
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Даската е изработена од дрво-орев

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

emultimediashop © 2020. UKION SHOPS