Браник за клима
  • Браник за клима

Браник за клима

1.003 MKD
Шифра на производ: Cb2018
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Браникот е изработен од 3 мм плексиглас

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

emultimediashop © 2020. UKION SHOPS